Lešení u domu
Jak jste si určitě všimli, tak ve čtvrtek 25.6.2026 začala další fáze rekonstrukce našeho domu po mimořádné události ze dne 9.6.2026. Přes lešení, které vyrostlo během jediného, se bude pracovat na fasádě a na balkonech domu. Vybudováním lešení se také náš dům stal více zranitelným. Proto vás prosím o maximální zabezpečení balkonových dveří a oken, protože chceme předcházet než po čase řešit. Vím, že to v těchto parných dnech není jednoduché, ale je nanejvýš důležité se tímto možným problémem zabývat. Také je důležité vědět, že hlučné práce budou probíhat ve všedních dnech v době od 8:00 do 14:00 hodin. Opět vám všem předem děkuji za vaši spolupráci. Zdeněk Š.